Hotel Nautilus****

Boutique hotel Nautilus se nachází v centru na Žižkově náměstí. Disponuje 22 jedinečně zařízenými pokoji čtyř kategorií. Každý z těchto luxusních pokojů je jedinečnou kombinací moderních technologií, starodávných fosílií a art deco nábytku. Hotel disponuje wellness centrem se širokou nabídkou služeb a noblesní restaurací Goldie s tradiční českou gastronomií v moderním pojetí v podání vynikajícího šéfkuchaře.

Cena: za 2lůžkový pokoj od 2 900 Kč .

...
Číst více
Hotel Dvořák ****

Hotel Dvořák Tábor se nachází v historickém centru Tábora na místě původního pivovaru v těsné blízkosti táborského hradu. Hotelový komplex disponuje 72 luxusními pokoji. Ačkoliv je hotel postaven v místě bývalého pivovaru, tak zde žádné pivo formou minipivovaru nevaří. Zato si v hotelu můžete užít Originální pivní lázně BBB nebo Kleopatřinu mléčnou koupel či masáže.

Cena: za 2lůžkový pokoj 2 300 Kč.

...
Číst více
Pension 189 - Karel Bican

Tento útulný pension se nachází 150 metrů od Žižkova náměstí. Ať pohlédnete z kteréhokoliv okna, vždy vás okolí uchvátí. Z jedné strany pohled na historické centrum, z druhé uklidňující pohled na řeku Lužnici a do obzoru pokračující zvlněnou krajinu. Budova pensionu pochází ze 14. století a jednou z atrakcí domu jsou podzemní chodby, jež můžete po domluvě shlédnout. Součástí pensionu je kuchyňka, zahrada a sauna.

Cena: za 2lůžkový pokoj 1 200 Kč.

...
Číst více
Pension ALFA

Penzion Alfa se nachází ve starobylém domě z 16. století mezi Žižkovým náměstím a hradem Kotnov, v historickém jádru města Tábora. Nabízí ubytování v devíti pokojích (s jedním, dvěma, třemi a čtyřmi lůžky). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna + WC), telefon a WI-FI. Součástí pensionu je Whisky Pub, kde budete moci ochutnat 50 druhů whisky a 30 druhů rumů.

Cena: za 2lůžkový pokoj 850 Kč, domácí mazlíček za 100 Kč.

...
Číst více

Fotogalerie

Aktuality

Spustili jsme nový web!

Kontakt

Redakce:
K Botiči 1453/6,  101 00 Praha 10
Tel./fax: +420 257 217 711

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.