V tomto hojně navštěvovaném městě naleznete spoustu možností k ubytování od hotelů až po řadu malých penzionů. Většina se nachází přímo v centru, několik minut chůze od dominanty města zámeckého areálu. Každoročně, na přelomu června a července, kdy se ve městě pořádá velký hudební festival Smetanova Litomyšl, je rapidně zvýšený zájem o ubytování.

 

Hotel Aplaus****

hotel-aplaus

Hotel Aplaus v Litomyšli naleznete v samém centru města, kousek od zámku. Zatímco architektura připomíná pět set let dlouhou historii měšťanských domů, tak moderní design hotelu nabízí hostům nevšední zážitek a pohodlí. Vybavení interiérů odráží zájem majitelů hotelu Aplaus o současné umění a design. Tento hotel je nejdražší a nejluxusnější v celém městě.

Cena: za 2lůžkový pokoj od 2 600 Kč.

...
Číst více
Hotel Zlatá Hvězda***

hotel-zlata-hvezda

Přímo na Smetanově náměstí v centru města stojí Hotel Zlatá Hvězda. Tento klasický hotel vám nabídne pěkný pohled na centrum města a zámek či na klid zahrad. Čas relaxace lze strávit v hotelové sauně či fitness centru.

Cena: za 2lůžkový pokoj od 1 400 Kč.

 

...
Číst více
Pension Paseka

Paseka

Pension Paseka se nachází v historickém centru Litomyšle u Smetanova náměstí a 200 metrů od zámku. Nabízí apartmány s kuchyňským koutem, knihovnou a koupelnou se sprchou a WC. V celé budově je zdarma dostupné Wi-Fi. Každé ráno se podává snídaně. V pěší vzdálenosti od penzionu objevíte různé restaurace a obchody.

Cena: za 2lůžkový pokoj od 1 200 Kč

...
Číst více

Fotogalerie

Aktuality

Spustili jsme nový web!

Kontakt

Redakce:
K Botiči 1453/6,  101 00 Praha 10
Tel./fax: +420 257 217 711

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.